משלוח חינם בקניה מעל 200 ש"ח

מחיר גנרטור תלת פאזי

המצאת הנורה החשמלית בסוף המאה ה-19, שינתה את העולם לחלוטין, היא הייתה המוצר החשמלי הראשון שנעשה בו שימוש רחב ולאחריו נוספו בתוך זמן קצר מכשירים חשמליים רבים (תנורים לחימום ואפייה, מקררים, מזגנים ועוד). כיום אנו לא יכולים לתאר את החיים בעידן המודרני ללא חשמל. אנו משתמשים בחשמל לצרכים פרטיים ולצרכי תעשייה שונים. למנוע החשמלי יש שימושים מגוונים ורבים. כיום, אנו עדים למהפכה השנייה בתחום החשמל, כאשר המכוניות שעד כה נסמכו על בנזין, עוברות שינויים וחלק גדול מיצרני המכוניות החל לייצר מכוניות היברידיות ומכוניות שמונעות ע"י אנרגיה חשמלית בלבד.
 
בני האדם מתקשים מאד לתפקד ללא אנרגיית החשמל ואנו עדים לקושי רב כאשר יש הפסקת חשמל או במידה ואנו נמצאים בשטח בו אין זרם חשמלי המסופק ע"י רשת החשמל.

 
מה הפתרון להפסקות חשמל או למקומות נטולי רשת חשמל זמינה?
פעמים רבות אנו נדרשים למצוא פתרון עבור מקומות בהם אין רשת חשמל או כאשר אנו מעוניינים למצוא חלופת חירום כאשר יש הפסקת חשמל עקב תקלה, או הפסקת חשמל יזומה לצורך טיפול בתשתיות חשמל. כיום, הפתרון לכך הוא פשוט מאוד וניתן למצוא מבחר עצום של גנרטורים המונעים ע"י בנזין או סולר ונותנים פתרון קל ומהיר כאשר אנו צריכים חשמל זמין ובמהירות. בטולס מאסטר ניתן למצוא מגוון רחב של גנרטורים מסוגים רבים אשר מתאימים לצרכים שונים: גנרטורים ניידים, גנרטורים לשטח, גנרטורים לפיקניק, גנרטור רתכת, גנרטור שקטים במיוחד, גנרטורים עם מנועי בנזין, גנרטורים עם מנועי דיזל, גנרטורים מחופים וגנרטור פתוחים.

 
איך בעצם עובד הגנרטור?
הגנרטור החשמלי הוא למעשה מנוע הממיר אנרגיה (ברוב המקרים בנזין או סולר) לאנרגיה חשמלית. את הגנרטור ניתן לחבר למכשירים חשמליים לפי הצורך.
 
טולס מאסטר היא אחת החברות המובילות בארץ באספקת גנרטורים, ובעלת מלאי גדול ומגוון של גנרטורים מסוגים שונים. במידה ואתם מחפשים גנרטור חד פאזי או גנרטור תלת פאזי, מחיר המוצרים שלנו אטרקטיבי אך חשוב מכך הגנרטורים שלנו הם באיכות גבוהה ביותר. גנרטור הוא מוצר הנמצא ברוב המקרים בתנאי שטח , חשוב לקנות גנרטור אמין וחזק המשווק ע"י חברה רצינית בתחום.
 
טולס מאסטר הינו יבואן רשמי המפעיל את אתר מכירה המקוון טולס מאסטר המתמחה בכלי עבודה חשמליים, מוטורים ונטענים הכוללים אחריות לשנה ומעבדת שירות פעילה.
כלי עבודה מוטוריים וחשמליים שלנו, בעלי תקן אירופאי ותקן ישראלי! במידה ואתם מחפשים מוצר מקצועי ואמין ושירות מהיר הגעתם למקום הנכון!

 נשמח לענות לשאלותיכם בטלפון: 073-7525000 או בטלפון: 052-4301301 או צרו קשר כאן.

x

#{title}

#{text}

#{price}