משלוח חינם בקניה מעל 200 ש"ח

כלי עבודה לבטון

החלקת בטון - המדריך
בעשורים האחרונים, טרנד הבטון המוחלק תפס תאוצה, מעצבים ואדריכלים רבים משתמשים יותר ויותר בבטון מוחלק בעיצוב הבית. אם בעבר הלא רחוק, השימוש בבטון מוחלק היה נחלתם של חניונים ומבני תעשייה, הרי כיום, מרבית האנשים מבינים את יופיו של חומר גלם זה ומשתמשים בו לריצוף משטחים גדולים בביתם (סלון, מטבח ולעתים אף הבית כולו). יציקת הבטון המעניינת והדקורטיבית הופכת להיות חלק חשוב ומרכזי בעיצוב חלל המשרד או הבית. אפשר לבחור בין מבחר גדול של גווני בטון, לפי סוג האווירה שהאדריכל מעוניין להעניק לחלל. ניתן  להשתמש בבטון בגוונים כהים יותר ובאמצעותו לתת דגש לריהוט או לחילופיו להשתמש בבטון בהיר כך שהחלל נראה גדול ומרווח יותר.

 
מהי השיטה המומלצת להחלקת בטון?
ישנן מספר שיטות להחלקת בטון, אך השיטה המובילה כיום בקרב אנשי המקצוע בתחום היא שיטת הליקופטר, החלקת בטון באופן זה מעניקה לבטון מראה אחיד וחלק. מכשיר הליקופטר הינו מכשיר ייעודי הדומה למכונת פוליש, המכשיר כולל מעין להבים המסתובבים במהירות ומכאן נובע שמו.

 
איך משנים את צבע הבטון ברצפת בטון מוחלקת?
באמצעות הוספת פיגמנטים לחומר הגלם (בטון) ניתן לקבל משטח במגוון רחב של צבעים. מאפור בהיר ועד כהה מאד. אפשר להוסיף גם פיגמנטים צבעוניים בכל גווני הקשת מה שיכול לאפשר חלוקת חללים לפי צבע הרצפה.

 
מהם היתרונות של רצפת בטון מוחלק?
אחד היתרונות המשמעותיים של רצפת בטון מוחלק שהיא מתבצעת במהירות באופן יחסי לריצוף, וניתן לחסוך זמן רב (במיוחד בחללים גדולים). רצפת בטון מוחלק, אהובה ע"י מעצבי פנים ואדריכלים רבים בשל העובדה שהיא משדרת אלגנטיות ותחכום ומרשימה מאוד.

 
האם כל בעל מקצוע יכול לבצע החלקת בטון?
למרות שהעבודה אינה נראית מסובכת באופן מיוחד היא דורשת ניסיון ורק עבודה מקצועית ואיכותית מאפשרת לכך שהתוצאות  יהיו עמידות לאורך זמן. הבטון הינו חומר ש"עובד" ובמשך הזמן עלולים להופיע בו סדקים. לפיכך יש חשיבות לראות עבודות קודמות של בעל המקצוע על מנת לראות איך הרצפה נראית לאחר מספר שנים.

 
איך מבצעים החלקת בטון?
העבודה מתבצעת במספר שלבים, חשוב מאוד שכל שלב יתבצע באופן מדויק לקבלת תוצאה מעולה.
  • פילוס – יש לפלס את הרצפה באופן מדויק.
  • רשת ברזל – הנחת רשת ברזל על גבי הרצפה המפולסת.
  • יציקת בטון – ניתן לשלב ביציקה פיגמנטים שונים לקבלת הגוון הרצוי.
  • החלקה – באמצעות מכשיר הליקופטר מחליקים את הרצפה.
  • חריצה – יש ליצור חריצים בבטון למניעת הופעת סדקים.
  • הרטבה – יש להרטיב את הבטון במשך מספר ימים.
  • איטום – איטום הבטון באמצעות סילר מיוחד המונע ספיגת מים. חשוב גם לאטום באפוקסי לשם הקניית עמידות לאורך זמן.
 
מולר ג'רמני יבוא ושיווק עלי עבודה בע"מ הינה יבואן רשמי המפעיל את אתר מכירה המקוון טולס מאסטר בו תמצאו כלי עבודה לבטון כגון הליקופטרים מסוגים שונים, מהדקי בטון ועוד הכוללים אחריות לשנה ושירות מעולה.

כלי העבודה המוטוריים והחשמליים שלנו, הם בעלי תקן אירופאי ותקן ישראלי לשיווק בארץ. אנו מספקים אחריות של שנה ומציעים מעבדת שירות פעילה במקום.

במידה ואתם מחפשים חברה עם שירות מקצועי אמין ומהיר הגעתם למקום הנכון! נשמח לענות לשאלותיכם בטלפון: 073-7525000 או בטלפון: 052-4301301 או צרו קשר כאן.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}