משלוח חינם בקניה מעל 200 ש"ח

חברות גנרטורים

חדש במלאי
יח'
חדש במלאי
יח'
חדש במלאי

8,500.00

13,999.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
חדש במלאי

7,300.00

12,500.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
חדש במלאי

6,900.00

11,900.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
זמין במלאי
יח'
זמין במלאי

1,500.00

1,750.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
זמין במלאי
יח'
גנרטורים בהתאמה – כדי ליהנות מכל העולמות
החשמל משרת אותנו לא מעט במהלך היום. כמעט כל מכשיר, שבו אנו משתמשים, מחובר לחשמל והוא זה שמאפשר לנו לבצע פעולות שונות וגם ליהנות ממרחב מואר ונעים. אך, מה קורה, ומכל סיבה שהיא, אין באותו מקום חיבור לחשמל ואנו זקוקים לו? במיוחד בשביל זה מוצעים כיום גנרטורים מכל מיני סוגים, הניתנים לשימוש בשטח, בחוץ ובמקומות סגורים. הגנרטורים נבדלים אלה מאלה בגודל שלהם, באיכות שלהם, באופן שבו הם עובדים וגם במענה שהם מציעים, המותאם לצרכים מסוימים.

לשם מה צריך אותם?
תפקידם העיקרי של הגנרטורים, שמתבססים על פעילותו של מנוע בנזין או דיזל, היא לספק את מתח החשמל לתפקודו התקין של העסק, של הבית שלנו או בעת הפעילות בחוץ, כשאין חיבור ישיר לחשמל. במקרים מסוימים, כמו בבתי חולים, הוא אפילו נועד להציל חיים ולהיכנס לפעילות במקרה של נפילת מתח. הן אנשים פרטיים והן מפעלים ובתי עסק נוהגים להשתמש בגנרטורים מכל מיני סוגים. הגנרטורים פעמים רבות משמשים כגיבוי למערכת החשמל, ובייחוד בהם מקומות בהם יש חשיבות רבה מאד לאספקה שוטפת, וללא הפסקה, של חשמל. גם באירועים בחוץ, באוויר הפתוח או בחופשה שלנו בטבע, יכול הגנרטור לספק מענה מצוין וישנם גנרטורים שמיועדים בדיוק לשם כך.

סוגים שונים של גנרטורים
חברות גנרטורים רבות מציעות כיום מבחר של גנרטורים איכותיים ומתקדמים. ברשימה זו אפשר למצוא גנרטורים ניידים, גנרטורים לשטח, גנרטורים לפיקניקים בחוץ, גנרטורים הפועלים על בנזין וכאלה שפועלים על דיזל, גנרטורים שקטים במיוחד, גנרטורים מחופים וגם כאלה שהם פתוחים. האפשרויות הן רבות ומגוונות וכל אחד יכול למצוא לעצמו בדיוק מה שמתאים.

יש כאלה, שמעדיפים לשכור גנרטור, ובייחוד אם יש להם צורך רגעי בו, או לפרק זמן קצר. לעומתם, אחרים בוחרים לרכוש גנרטור קבוע, שישרת אותם לאורך זמן. טווח המחירים הוא רחב ופעמים רבות הוא גם מעיד על טיב ועל איכות הגנרטור. חברות הגנרטורים המובילות כיום בעולם מציעות גנרטורים ברמה גבוהה, המתבססים על טכנולוגיה חדשנית ואמינה. ביניהן נמצאות החברות Moller Germany, Hoteche ועוד רבות אחרות. רכישה של גנרטור בחנות המתמחה במכירת גנרטורים וציוד היקפי, והקפדה על בחירתו של גנרטור המיוצר על חברה מוכרת ואמינה יבטיח לכם מענה ברמה גבוהה וגנרטור שיספק לכם את הפתרון שלו אתם זקוקים ברגע האמת. כדאי להשוות מחירים, להשוות בין הדגמים השונים וגם לקחת בחשבון את הצרכים הקיימים לפני שמבצעים את הרכישה.

מחפשים גנרטור איכותי ואמין? אתר המכירות טולס מאסטר הוא הכתובת הנכונה עבורכם. האתר מציע לכם מבחר רחב של גנרטורים מוטוריים באחריות לשנה, גנרטורים המיועדים לשימושים שונים. כל המוצרים עומדים בתקנים הנדרשים ומיוצרים על ידי חברות מובילות. לסקירת כלל מוצרי החנות, לחצו כאן. לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים והשירותים, התקשרו ל – 073-7525000
 
x

#{title}

#{text}

#{price}