משלוח חינם בקניה מעל 200 ש"ח

יבואן גנרטורים

חדש במלאי
יח'
חדש במלאי
יח'
חדש במלאי

8,500.00

13,999.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
חדש במלאי

7,300.00

12,500.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
חדש במלאי

6,900.00

11,900.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
זמין במלאי
יח'
זמין במלאי

1,500.00

1,750.00
אחריות מלאה ל-12 חודשים!
יח'
זמין במלאי
יח'
רוצים לקנות גנרטור? כך תמצאו את המתאים
השוק מציע כיום מבחר גדול מאד של גנרטורים, המספקים מענה מצוין הן לעסקים והן לאנשים פרטיים. הגנרטורים, המיוצרים על ידי חברות מובילות ומוכרות ברובם, מספקים מענה לצרכים שונים ומתאימים הן לחוץ והן לפנים. יבואן גנרטורים מנוסה הוא כזה המכיר היטב את השוק ואת צרכיו ויודע להציע בדיוק מה שצריך, גנרטור שיספק מענה מדויק. אם אתם רוצים לרכוש לעצמכם או לעסק שלכם גנרטור חדש ומתלבטים באיזה אחד לבחור, הנה כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון לפני הרכישה:
  1. מהו ההספק של הגנרטור – להספק של הגנרטור יש השפעה רבה מאד על העוצמה, על היכולת שלו וגם על פרק הזמן שיוכל לשרת אתכם בהצלחה. כאשר אתם מחפשים גנרטור, כדאי לכם לחפש כזה שהספקו יהיה לכל הפחות גדול בכ-25 אחוז מהספקם הכולל של המכשירים שברשותכם, שאיתם תרצו להשתמש.
  2. רעש וניידות – ישנם גנרטורים בגדלים שונים, ישנם גנרטורים רעשנים מאד וכאלה שהם שקטים במיוחד. גנרטור גדול מדי יהיה מסורבל לכם ובייחוד אם אתם שוקלים לקחת אותו אתכם לשטח. אם הוא קבוע הרי שאין לזה משמעות, אך אם תצטרכו שיהיה נייד, לגודלו ולמשקלו ישנה חשיבות רבה מאוד במסגרת כלל השיקולים שיש לקחת בחשבון. גם לרעש שהוא מפיק יש חשיבות, ובייחוד אם הוא מיועד לאירועים או לשימוש ביתי. במקרים כאלה חשוב לחפש גנרטור שקט או מושתק או גנרטור אינוורטר בעל מנוע מוחרש.
  3. סוג המנוע של הגנרטור – ישנם סוגים שונים של מנועים לגנרטור, כשכל סוג מספק מענה אחר. יש מנועים עם שתי פעימות (לגנרטורים עם הספק נמוך) ויש מנועים עם 4 פעימות (לגנרטורים מאסיביים יותר).
  4. על איזה דלק עובד הגנרטור שלכם – תוכלו למצוא גנרטורים כיום העובדים על סוגים שונים של דלקים. חלק עובדים על בנזין, חלק על דיזל ויש כאלה העובדים על גז. באופן כללי, בנזין מוצלח יותר מדיזל, אך למי שמעוניין לרכוש גנרטור לשימוש ביתי וברשותו חיבור לגז, כדאי שחיפש גנרטור העובד על גז, שיחסוך לו באופן הזה את הצורך במילוי דלק.
  5. תכונות מיוחדות – כדאי לבדוק האם לגנרטור המוצע לכם יש תכונות מיוחדות, למשל התראות על חוסר בשמן, חיווי למצבו של הדלק במיכל ועוד. התראות אלו מייעלות את תהליך העבודה והופכות את הגנרטור לידידותי הרבה יותר.

מעוניינים לרכוש גנרטור חדש? איכות, אמינות וגם מחיר נוח הם פרמטרים שחשובים לכם? אתר המכירות טולס מאסטר הוא הכתובת הנכונה עבורכם. האתר מציע לכם מבחר רחב של כלי עבודה באחריות מלאה, המיועדים לשימושים שונים, לרבות גנרטורים איכותיים. כל המוצרים עומדים בתקנים הנדרשים ומיוצרים על ידי חברות מוכרות ומובילות. לסקירת כלל מוצרי החנות, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 073-7525000
 
x

#{title}

#{text}

#{price}