משלוח חינם בקניה מעל 200 ש"ח

דיסק חיתוך

דיסק חיתוך – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליו
חנויות, המתמחות במכירת ציוד מכל מיני סוגים, מציעים במסגרת רשימת כלי עבודה דיסק חיתוך. דיסק חיתוך, המכונה לעיתים גם "משחזת זווית" או רק "דיסק", משמש לחתוך של אבן, של מתכת, של בטון ולמעשה של חומרים קשיחים נוספים, בתעשיות השונות, לרבות תעשיית הבניין. באמצעות דיסק החיתוך ניתן לחתוך, ניתן לשייף, להשחיז, לנקות, לקרצף ואפילו להבריק.

מהו דיסק חיתוך
דיסק חיתוך כולל מנוע חשמלי מיוחד, המפעיל ציר מסובב. הוא מתחיל לעבוד כשהוא בא במגע עם החומר שאותו נדרש לעבד, כך שבעת המגע נוצר חיכוך וחום. עיבוד החומר מתקבל כתוצאה מחיכוך, מהחום או משניהם, והוא מושפע מסוג החומר וגם כיצד הוא בנוי.

ישנם כמה סוגים שונים של דיסק חיתוך, הנבדלים אלה מאלה בגודל שלהם ובייעוד שלהם. הנפוץ ביניהם הוא דיסק חיתוך 4.5 אינץ', ואחריו ישנם נוספים, כמו דיסק 7 אינ'ץ ו-9 אינץ'. מבחינת הייעוד, מטרת הדיסק, גם כאן ישנם מספר סוגים שונים. ישנו דיסק שמיועד לחיתוך, יש כזה המיועד לחתוך מוצרי בטון ואבן, יש דיסק יהלום לצורך חיתוך של אבן ושל בטון, יש דיסק לשיוף וגם כזה המותאם באופן נקודתי לחיתוך של עץ.

חשוב לדעת
לדיסק יש יתרונות רבים ככלי עבודה והוא מאפשר לבצע עבודות שונות, שעם כלים אחרים הדבר איננו אפשרי. יחד עם זאת, מדובר בכלי, שבו יש לשים לב לאופן ההפעלה, כלי שחשוב לתפעל אותו כהלכה. בטיחות בעבודה היא בגדר חובה והיא מצריכה הקפדה על כמה כללים כדי לשמור עליה לאורך כל שעות העבודה. ראשית, חשוב להשתמש במשקפי מגן ובכפפות מיוחדות, המגינות על העיניים ועל כפות הידיים, בעיקר מפני פגיעה של גיצים ושבבים של חומרים שונים. מומלץ להשתמש באטמי אוזניים, ובייחוד כאשר עובדים בחללים סגורים, ולחבוש מגן אבק אם עובדים עם חומרים כמו בטון או שיש, המייצרים אבק. יש להפקיד, ועוד לפני שמתחילים בעבודה, שכל חלקיו של הדיסק מחוברים כהלכה וחשוב שלא להסיר את מגן המתכת שבו. ניתן למצוא כיום דיסקים שבהם מותקנים מערכות מיוחדות של בטיחות והגנה, כאלו שמפסיקים לפעול במצבים שונים, כמו התחממות המכשיר או מצב של עומס יתר. כך גם נשמרת הבטיחות וגם הדיסק עצמו מוגן מפני בלאי ושחיקה, האופייניים לשימוש רב ולאורך זמן.

זקוקים לדיסק חיתוך ו/או לכלי עבודה נוספים? אתר המכירות טולס מאסטר הוא הכתובת הנכונה עבורכם. האתר מציע מבחר רחב של כלי עבודה ממונעים או ידניים, המיועדים לשימושים שונים. כל המוצרים עומדים בתקנים הנדרשים מיוצרים על ידי חברות מוכרות ומובילות. לסקירת כלל מוצרי החנות, לחצו כאן, לקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 073-7525000
x

#{title}

#{text}

#{price}